Izgatavojam un pārdodam dažādus koka kublus / baļļas

Visi mūsu kubli aprīkoti ar jaudīgu 30kW malkas krāsni. Visas krāsns detaļas no nr.304 nerūsējošā tērauda. Kubls gatavots no masīvkoka 45 mm sienas biezums. Kubla iekšpusi esam apstrādājuši ar augstākās kvalitātes hidroizolāciju Line-X (bezkrāsains vai melna krāsa), kas nodrošina ļoti izturīgu un elastīgu kubla pārklājumu. Kubls papildus nav jākopj, jābriedina, iekšējā izolācija funkcionē arī kubla koka daļu aizsardzībai – saplēst to ir praktiski neiespējami. Savukārt biezās kubla sienas un koka vāks funkcionē kā termoss, saglabājot ūdens temperatūru augstu līdz nākamajam rītam. No ārpuses krāsots ar lineļļas koka krāsām.

  • Kubla komplektā ietilpst:  Kubls ar iekšējo hidroizolācijas pārklājumu, krāsns, skurstenis, kāpnes, koka vāks.
  • Pieejams papildus iegādei: Led apgaismojums, airis, glāžu turētājs un kāpņu platforma.

Mazais ovālais kubls

Divvietīgs “mazās ģimenes” apkurināms kubls - ovāls, vieta diviem pieaugušajiem kubla sānu galos, kā arī iespējams vēl divus bērnus iesēdināt pa vidu. Kubls nav konusveida, tam ir vienāds izmērs gan augšpusē, gan apakšā- 150 cm garumā, 100 cm platumā. Iekšējais dziļums 90 cm. Apkurināms ar jaudīgu 30kW ārējo malkas krāsni – stundas laikā iespējams uzkurināt līdz 37*C. Visas krāsns detaļas no nr.304 nerūsējošā tērauda. Kubls gatavots no masīvkoka 45 mm sienas biezums. Kubla iekšpusi esam apstrādājuši ar augstākās kvalitātes hidroizolāciju Line-X (bezkrāsains vai melna krāsa), kas nodrošina ļoti izturīgu un elastīgu kubla pārklājumu. Kubls papildus nav jākopj, jābriedina, iekšējā izolācija funkcionē arī kubla koka daļu aizsardzībai – saplēst to ir praktiski neiespējami. Savukārt biezās kubla sienas un koka vāks funkcionē kā termoss, saglabājot ūdens temperatūru augstu līdz nākamajam rītam. No ārpuses krāsots ar EkoSolis lineļļas koka krāsām.

Komplektā ietilpst: Kubls ar iekšējo hidroizolācijas pārklājumu, ārējā krāsns, skurstenis, trepes, koka vāks.

Papildus aprīkojums: Led lampa, airis un glāžu turētājs.

Cena: EUR 1350 +PVN 21% = EUR 1633,50

Mazais ovālais kubls:

Kubls 150 cm diametrā 4 personām

4-vietīgs apkurināms kubls ar jaudīgu 30kW malkas krāsni. 150 cm diametrā gan augšā, gan apakšā. Visas krāsns detaļas no nr.304 nerūsējošā tērauda. Kubls gatavots no masīvkoka 45 mm sienas biezums. Sildīšanas ilgums līdz 35*C aptuveni divas stundas. Kubla iekšpusi esam apstrādājuši ar augstākās kvalitātes hidroizolāciju Line-X (bezkrāsains vai melna krāsa), kas nodrošina ļoti izturīgu un elastīgu kubla pārklājumu. Kubls papildus nav jākopj, jābriedina, iekšējā izolācija funkcionē arī kubla koka daļu aizsardzībai – saplēst to ir praktiski neiespējami. Savukārt biezās kubla sienas un koka vāks funkcionē kā termoss, saglabājot ūdens temperatūru augstu līdz nākamajam rītam. No ārpuses krāsots ar lineļļas koka krāsām.

Komplektā ietilpst: Kubls ar iekšējo hidroizolācijas pārklājumu, ārējā krāsns, skurstenis, trepes, koka vāks.

Papildus aprīkojums: Led lampa, airis un glāžu turētājs.

Cena: EUR 1550 +PVN= 1875,50

Kubls 180 cm diametrā (8 cilvēkiem)

8- vietīgs apkurināms kubls ar jaudīgu 30kW malkas krāsni. 180 cm diametrā gan augšā, gan apakšā. Visas krāsns detaļas no nr.304 nerūsējošā tērauda. Kubls gatavots no masīvkoka 45 mm sienas biezums. Sildīšanas ilgums līdz 35*C aptuveni trīs stundas. Kubla iekšpusi esam apstrādājuši ar augstākās kvalitātes hidroizolāciju Line-X (bezkrāsains vai melna krāsa), kas nodrošina ļoti izturīgu un elastīgu kubla pārklājumu. Kubls papildus nav jākopj, jābriedina, iekšējā izolācija funkcionē arī kubla koka daļu aizsardzībai – saplēst to ir praktiski neiespējami. Savukārt biezās kubla sienas un koka vāks funkcionē kā termoss, saglabājot ūdens temperatūru augstu līdz nākamajam rītam. No ārpuses krāsots ar lineļļas koka krāsām. 

Komplektā ietilpst: Kubls ar iekšējo hidroizolācijas pārklājumu, ārējā krāsns, skurstenis, trepes, koka vāks. Papildus aprīkojums: Led lampa, airis un glāžu turētājs, vāks, apstrādāts ar hidroizolāciju.

Cena: EUR 1700 +PVN= 2057,- EUR

Kubls 180 cm diametrā:

Kubls 195 cm diametrā 10 cilvēkiem

Liels, 10- vietīgs kubls ar jaudīgu 30kW malkas krāsni. 195 cm diametrā gan augšā, gan apakšā. Dziļums 90cm, koka soli. Visas krāsns detaļas no nr.304 nerūsējošā tērauda. Kubls gatavots no masīvkoka 45 mm sienas biezums. Sildīšanas ilgums līdz 35*C aptuveni trīs stundas. Kubla iekšpusi esam apstrādājuši ar augstākās kvalitātes hidroizolāciju Line-X (melna krāsa). Kubls papildus nav jākopj, jābriedina, iekšējā izolācija funkcionē arī kubla koka daļu aizsardzībai – saplēst to ir praktiski neiespējami. Savukārt biezās kubla sienas un koka vāks funkcionē kā termoss, saglabājot ūdens temperatūru augstu līdz nākamajam rītam. No ārpuses krāsots ar lineļļas koka krāsām. Kublu var apskatīt SIA EkoSolis Ogres ražotnē, iepriekš zvanot 20309009 (Artūrs). Komplektā ietilpst: Kubls ar iekšējo hidroizolācijas pārklājumu, ārējā krāsns, skurstenis, trepes, koka vāks. Papildus aprīkojums: Led lampa, airis un glāžu turētājs, vāks, apstrādāts ar hidroizolāciju.

Cena: EUR 1850 +PVN = Eur 2238,50