Sadarbībā ar mums iespējams piesaistīt Eiropas līdzekļus

 

EkoSolis gatavota Pirtsmuca pirts uz piekabes pirtsmucas noma Eiropas projekts

Pirtsmuca Krāslavā

Nesen noslēdzies „Jauniešu biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Krāslavas novadā”, kurā tika apstiprināti četri biznesa plānu projekti. Tai skaitā arī Oļģerta Fjodorova projekts „Pārvietojamās pirts mucas noma Latgalē". Nu pirtsmuca ir tapusi un nes skanīgu nosaukumu – Papa Sauna. Tā pieejama īrei jebkuram interesentam, tātad – Latgalē par vienu izklaides iespēju vairāk!

Projektu līdzfinansējusi Krāslavas pašvaldība un pirtsmucas ražošanā piesaistīts Latvijā zināmais pirtsmucu un koka kublu ražotājs SIA EkoSolis. Kā atzīst Oļģerts, ideja par pirtsmucu radās ātri: “Man pašam nav pirts, taču būvēt ko lielu un likt uz pamatiem neredzēju jēgu – tas būtu dārgi, ilgi un vairs ne tik praktiski. Savukārt mobilā pirts ir kaut kas jauns, ērts, un, galvenais, pārvietojams. Ir iespējams aizbraukt uz jebkuru vietu - ezeru, mežu, upi vai citu pilsētu, pirti ņemot līdzi.”

Projekta ietvaros uz piekabes tika uzlikta 3.4 m gara pirtsmuca ar panorāmas stikla sienu. Pirtij ir priekšnams, kurā ērti pārģērbties, kā arī vairāk kā divus metrus gara pērtuves telpa – lai vietas pietiek visiem gribētājiem un būtu ērti apgulties uz lāvas. Pirts aprīkota ar jaudīgu Harvia Pro 20 krāsni, LED apgaismojumu ar akumulatoru. Kā stāsta SIA EkoSolis direktors Artūrs Pauļukevičs, šis pirtsmucas tips ir viens no ekskluzīvākajiem Latvijā, jo panorāmas stikla logs sniedz lielisku skatu, kā arī pirts vertikālās sienas izgatavotas no CLT (cross lamineted timber) - trīs slāņu līmēta egles materiāla 32mm biezumā, kas nodrošina stabilitāti un lielāku slitumnoturību. Tāpēc tā noteikti patiks ikvienam, kas to izmēģinājis.

Arī trīsdesmit gadīgais uzņēmējs no Krāslavas ir pārliecināts, ka pirtsmucai būs liels pieprasījums, jo jau tagad katru nedēļas nogali tā tiek pārvietota no viena ezera krasta uz citu un cilvēki ir sajūsmā.

Pirtsmuca Valmierā

Šajā vasarā pabeigts projekts, kas valmieriešiem un citu tuvāko pilsētu iedzīvotājiem sniedz iespēju savai atpūtai iznomāt pirtsmucu uz piekabes ar panorāmas stikla logu. Projektu realizējis SIA Volanti, kas plašāk pazīstams ar nosaukumu Atpūta uz āķa, piesaistot pirtsmucu un koka kublu ražotāju SIA EkoSolis.

Projekts tapis Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam ietvaros. Tas ietilpst biedrības „Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” vietējās attīstības stratēģijā- jaunu pakalpojumu radīšana un esošo attīstīšana. Projekta realizēšanā ļoti palīdzēja Valsts finanšu attīstības institūcija Altum.

 Kā atzīst Atpūta uz āķa pārstāvis, “Projekta virzība bija samērā grūts un ilgs process, jo to darījām pirmo reizi. Taču gala rezultāts mums ļoti patīk un esmu apmierināts arī ar kvalitāti. Domāju, ka Valmieras apkārtnes iedzīvotāji patiešām izbaudīs atpūtu mūsu pārvietojamā pirtsmucā! Tai ir ērts priekšnams, kurā pārģērbties vai atpūsties, kā arī garas, plašas lāvas, uz kurām izbaudīt latviešiem tik ļoti nozīmīgo pēršanās procesu. Savukārt lielais stikls pirtsmucas sienas vietā ir patiešām fantastisks.”

 Projekta ietvaros SIA EkoSolis izgatavoja 4,4m garu un 2m augstu pirtsmucu ar priekšnamu un lielu pērtuvi, kā arī panorāmas stikla logu. Pirts komplektācijā ietilpst jaudīga Harvia krāsns, kā arī nerūsējošā tērauda ūdens boilers. Pirts gatavota no Sibīrijas egles un tās būvniecībā izmantots jaunums – pirts vertikālā siena tapusi no CLT (cross lamineted timber) - trīs slāņu līmēta egles materiāla 32mm biezumā, kas nodrošina stabilitāti un lielāku slitumnoturību. 

EkoSolis gatavota Pirtsmuca pirts uz piekabes pirtsmucas noma Eiropas projekts

EkoSolis gatavota Pirtsmuca pirts uz piekabes pirtsmucas noma Eiropas projekts

Pirtsmuca Strenčos

Strenču novada zemnieku saimniecības Laidavas uzņēmīgais saimnieks Jānis Ence sadarbībā ar mums, SIA "EkoSolis" veiksmīgi realizējis LEADER projektu. Tā ietvaros tika izgatavota 3.40m gara pirtsmuca (priekšnams 1m+pērtuve 2.20m) ar panorāmas stikla sienu, Harvia Pro 20 krāsni, led apgaismojumu ar akumulatoru. Pirts nostiprināta uz 1300kg piekabes.

eiropas projekts eiropas fondi pirts uz piekabes


EkoSolis logo

Tagad esam

IKŠĶILĒ!

Tīnūžu šoseja 11A

Ikšķile (karte)

arturs@ekosolis.lv

+371 20309009


 Latviski   

 English  

 По-русски