Ekolin lineļļa grīdām

Pielietojums: Koka grīdu, parketu, kāpņu, koka mēbeļu virsmas, koka rotaļlietu un palodžu apstrādei iekštelpās. Dabīgs koka aizsardzības lineļļas produkts, dziļi iesūcās koka, ātri šūst  un veido cietinātu  aizsargkārtu. Ekolin Grīdām ir uzlabots lineļļas produkts, paredzēts koka virsmām, kas pakļautas intensīvai lietošanai. Pēc apstrādes ar lineļļas koka virsma kļust nodiluma un mitruma izsturīga,  produkts izceļ koka struktūru.

Piedāvātais Ekolin Grīdām lineļļas tonis Nr 177  ir bezkrāsains, Ekolin Grīdām ar pigmentētu lineļļas toņi aplūkojami zamāk krāsu paletē.

Koka grīdas sagatavošana: Pirms eļļošanas  koka grīdu/parketu slīpē ar slīpējamo mašīnu. Iepriekš lakotas vai krāsotas grīdas virsma jānoslīpē līdz tīrai koksnei.Kokam jābūt sausam (koka maksimālais mitrums 15%), tīram no skaidām, putekļiem, tauku un vaska plankumiem. Pirms eļļošanas grīdu attīrīt ar putekļusūcēju.
Uzklāšana: Grīdas eļļošanai nepieciešamies darbarīki:
• Ota;
• Koka grīdas pulējamā mašīna, ap 300 apg./min;
• Baltie pulēšanas diski (viens disks uz 20m2).

Iepakojumu rūpīgi sakratīt un eļļu samaisīt.

Koka grīdu nepieciešams eļļot divas reizes. Lineļļu uzklāj ar otu sausos apstākļos pie pozitīvas gaisa temperatūras. Otro reizi grīdu eļļot plānā kārtā ne ātrāk pēc diennakts. 30 min. pēc otrreizējās eļļošanas izlīdzināt neiesūkušos eļļu, ļaut 2-3 stundas eļļai apžūt. Pulēt  ar pulējamo mašīnu, lietojot balto pulēšanas disku. Ar eļļu piesūkušos pulējamo disku maniet pret jaunu. Aktīvi nelietot, nemazgāt koka grīdu nākamās 5-7 dienas.

Uzmanību! Ekolin Grīdām ar pigmentu iepakojumu pirms atvēršnas rūpīgi sakratīt. Eļļojot koka virsmu, regulāri eļļu apmaisīt, neļaut nosēsties pigmentam.

Grīdas kopšana: Lietojiet putekļusūcēju. Mazgājot grīdu ar remdenu ūdeni pievienojiet speciālu grīdas mazgāšanas līdzekli. Pēc mazgāšanas rūpīgi nosusināt grīdu ar sausu lupatu. Atkarībā no grīdas noslogojuma ir jāveic atkārtota eļļošana plānā kārtā un pulēšana. Atkārtota grīdas eļļošana dzīvojamās platībās ik pēc 2 gadiem, sabiedriskās vietās, katru gadu.

Patēriņš: Skujkoka sugu koksnei 1 litrs eļļas noklāj 10-15m2, lapkoku un eksotiskai koksnei 20-30 m2 patēriņš pie pirmās eļļošanas reizes. Otrajā eļļošanas reizē patēriņš būs mazāks, atkarībā no koka veida un virsmas uzsūkšanas stāvokļa.

Sastāvs: Auksti spiesta linsēklu eļļa, sveķu piedevas, vasks, dabīgs šķīdinātājs un saistvielas.

Uzglabāšana: Ekolin Grīdām iepakojumu glabāt tumšā un vēsā telpā. Pārliecinieties, lai izlietotās otas, darba apģērbs un  auduma drānas nebūtu atklātas liesmas tuvumā, iespējama pašaizdegšanās. Pats produkts nav pašuzliesmojošs.

 

Ekolin lineļļas grīdām toņu palete (gatavojam arī krāsainu pēc NCS kataloga)

Pieejams arī bezkrāsains Ekolin Grīdām produkts:

EkoSolis logo

Tagad esam

IKŠĶILĒ!

Tīnūžu šoseja 11A

Ikšķile (karte)

arturs@ekosolis.lv

+371 20309009


 Latviski   

 English  

 По-русски