Ekolin lineļļa pirts lāvām un pērtuves telpai

Pielietojums: Pirts lāvas dēļu, pirts telpu sienu, guļbaļķu, griestu un apstrādei. Dabīgs koka aizsardzības lineļļas produkts, dziļi iesūcās koka, ātri šūst  un veido aizsargkārtu. Ekolin pirtīm ir uzlabots lineļļas produkts, paredzēts kokmateriālam, kas pakļauts mitruma ietekmei. Pēc apstrādes ar lineļļu koka virsma ir matēta,  produkts izceļ koka struktūru. Koka virsma kļūst ultravioleto starojuma un mitruma noturīga.

Piedāvātais Ekolin pirts lāvai lineļļas tonis Nr.179 ir bezkrāsains.

Lietošanas instrukcija: Kokam jābūt sausam un tīram, bez skaidām un putekļiem. Iepakojumu rūpīgi sakratīt. Lineļļu uzklāj uz koka ar otu divas reizes sausos apstākļos pie pozitīvas gaisa temperatūras. Atkārtoti koku eļļo plānā kārtā, ne ātrāk, kā pēc diennakts. Pēc otrās eļļošanas reizes noslaucīt lieko lineļļu, kas nav iesūkusies koksnē. Eļļotā virsma, atkarībā no gaisa temperatūras, žūst 1-2 diennaktis. Pirts lāvas dēļus pēc gada lietošanas nomazāt ar sodas ūdeni un plānā kārtā atkārtoti ieeļļot.

Ieteicams: Pēc  guļbūves  konstrukcijas montāžas, apstrādāt baļķus ar antibakteriālo grunti PRG30. Eļļot iekštelpu guļbūves baļļus, kad tie ir izžuvuši un apkaltuši (zem 20% mitruma). Pirms lietošanas eļļu  sasildīt līdz 40-60°C. Silta lineļļa dziļāk iesūcās koksnē.

Patēriņš: 10-15m2/Ltr. Atkarīks no koksnes veida.  Katru nākamo eļļošanas  reizi, eļļas patēriņš samazināsies.

Sastāvs: Auksti spiesta linsēklu eļļa, sveķu piedevas, dabīgs šķīdinātājs un saistvielas.

Uzglabāšana: Ekolin Pirtīm iepakojumu glabāt tumšā un vēsā telpā. Uzmanību! Pārliecinieties, lai izlietotās otas, darba apģērbs un  auduma drānas nebūtu atklātas liesmas tuvumā, iespējama pašaizdegšanās. Pats produkts nav pašuzliesmojošs.

Ekolin pirts lāvas eļļa 179 (bezkrāsains)

EkoSolis logo

Tagad esam

IKŠĶILĒ!

Tīnūžu šoseja 11A

Ikšķile (karte)

arturs@ekosolis.lv

+371 20309009


 Latviski   

 English  

 По-русски