Lineļļas produkti iekšdarbiem

Darbiem iekštelpās: guļbaļķu sienu, griestu, apdares dēļu, pērtuves dēļu, pirts lāvu, mēbeļu, koka rotaļlietu un citu koka virsmu apstrādei.

Dabīgs koka aizsardzības lineļļas produkts, dziļi iesūcas kokā, ātri žūst un veido aizsargkārtu. Pēc apstrādes ar eļļu koka virsma ir matēta, bezkrāsaina (Ekolin 180) vai pigmentēta, produkts izceļ koka struktūru. Produkts koka virsmu neveido dzeltenīgu. Koka virsma kļūst noturīga pret ultravioleto starojumu un mitrumu. Pilnīgi dabīgs produkts, nav kaitīgs cilvēkam un apkārtējai videi. Nesatur ķīmiskus šķīdinātājus.

???? IESPĒJAMS PIRKT INTERNETA VEIKALĀ ????

Ekolin lineļļas krāsu palete iekšdarbiem:

Gatavojam lineļļas krāsas arī pēc NCS krāsu kataloga:

Pigmentēto lineļļas produktu foto:


Griesti: Ekolin ar pigmentu 107


Griesti: Ekolin ar pigmentu 107

 

Krēsla restaurācija: Ekolin ar pigmentu 167

Durvis: Ekolin ar pigmentu 109

Sienas: Ekolin 180 (bez pigmenta)

Ekolin ar pigmentu 107 (BALTS)

Bezkrāsaina (Ekolin 16) foto:


Pielietojums: Iekštelpu: guļbaļķu sienu, griestu, apdares dēļu, pērtuves dēļu, mēbeļu, koka rotaļlietu un citu koka virsmu apstrādei. Dabīgs koka aizsardzības lineļļas produkts, dziļi iesūcas kokā, ātri žūst un veido aizsargkārtu. Pēc apstrādes ar eļļu koka virsma ir matēta, bezkrāsaina (Ekolin180) vai pigmentēta, produkts izceļ koka struktūru. Produkts koka virsmu neveido dzeltenīgu. Koka virsma kļūst noturīga pret ultravioleto starojumu un mitrumu. Pilnīgi dabīgs produkts, nav kaitīgs cilvēkam un apkārtējai videi. Nesatur ķīmiskus šķīdinātājus.

Lietošanas instrukcija: Kokam jābūt sausam un tīram, bez skaidām un putekļiem. Iepakojumu rūpīgi sakratīt. Nav nepieciešams sildīt vai šķaidīt. Ekolin uzklāj uz koka ar otu vai ierīvē ar auduma drānu divas reizes sausos apstākļos. Atkārtoti koku eļļo plānā kārtā, ne ātrāk kā pēc diennakts. Pēc otrās eļļošanas reizes noslaucīt lieko eļļu, kas nav iesūkusies koksnē.

Uzmanību! Ekolin  ar pigmentu iepakojumu pirms atvēršanas rūpīgi sakratīt. Eļļojot koka virsmu, regulāri eļļu apmaisīt, neļaut nosēsties pigmentam.

Ieteicams: Pirms eļļošanas baļķus un citus kokmateriālus apstrādāt ar antibakteriālo grunti  PRG30. Grunts nodrošina aizsardzību pret koksnes sēnīti un trupi. Eļļot ar Ekolin, kad kokmateriāls ir apkaltis (zem 20% mitruma).

Patēriņš: 5-12m2/ltr. Atkarīgs no koksnes veida. Sauss guļbaļķis patērēs vairāk, gluda un blīva kokmateriāla virsma patērēs mazāk lineļļu-koka darvu. Katru nākamo eļļošanas reizi eļļas patēriņš samazināsies.

Žūšana: 2-3 stundas

Uzglabāšana: Ekolin iepakojumu glabāt tumšā un vēsā telpā.

Sastāvs:  Auksti spiesta lineļļa, augu eļļas produkti, dabīgas piedevas un minerālpigments.

Sargāt no bērniem. Ja nokļūst acīs, tūlīt tās skalot ar lielu daudzu ūdens un meklēt medicīnisko palīdzību.

EkoSolis logo

Tagad esam

IKŠĶILĒ!

Tīnūžu šoseja 11A

Ikšķile (karte)

arturs@ekosolis.lv

+371 20309009


 Latviski   

 English  

 По-русски