Ekotep lineļļa-koka darva terasēm

Pielietojums: Āra darbu āra darbu, terašu, dārza mēbeļu, trepju, balkonu un citu staigājamu virsmu apstrādei.Dabīgs koka aizsardzības lineļļas-koka darvas produkts, ātri žūst, dziļi iesūcās koka un veido aizsargkārtu. Apstrādātā virsma iegūst dabīgi  caurspīdīgi brūnu toni, produkts izceļ koka struktūru. Koka darva uzlabo koka konservēšanas īpašības, neļaujot attīstīties koksnes noārošām sēnītēm un koksnes trupei. Ekotep Teresēm piemīt koksnes virsmas cietināšanas īpašības.

Piedāvātie Ekotep Tersēm toņi  no dzeltenīgi brūna (Nr. 118) un tumši brūns (Nr.118-170). Piedāvātos pigmentētos toņus skatīt zemāk Ekotep krāsu paletē.

Lietošanas instrukcija: Kokam jābūt sausam un tīram, bez skaidām un putekļiem. Iepakojumu rūpīgi sakratīt.  Eļļu uzklāj uz koka ar otu divas reizes sausos apstākļos pie pozitīvas gaisa temperatūras. Atkārtoti koku eļļo plānā kārtā, ne ātrāk, kā pēc 2 dienām. Eļļotā virsma, atkarībā no gaisa temperatūras, žūst diennakti. Atkarībā no koksnes ikdienas slodzes, pēc  viena vai diviem gadiem veiciet atkārtotu koka eļļošanu plānā kārtā ar otu vai auduma drānu.

Uzmanību! Ekotep Terasēm ar pigmentu iepakojumu pirms atvēršnas rūpīgi sakratīt. Eļļojot koka virsmu, regulāri eļļu apmaisīt, neļaut nosēsties pigmentam.  Pēc otrās eļļošanas, neiesūkušos eļļu ierīvēt koksnē, tas pastiprinās ātrāku izšūšanu, virsmas sacietēšanu un nodrošinās vienmērīgu eļļotas kosknes virsmas  toni.

Ieteicams: Pirms terasēs dēļu montāžas, citas terases konstrukcijas  un dārza mēbeles apstrādāt  ar antibakteriālo grunti PRG30. Eļļot  dēļus un dārza mēbeles , kad tie ir izžuvuši un apkaltuši (zem 20% mitruma). Pirmajā  eļļošanas  reizē eļļu atšķaidīt ar  20% sveķu terpentīnu. Pirms lietošanas eļļu sasildīt līdz 40-60°C.   Silta lineļļa-koka darva ar atšķaidīta ar terpentīnu  dziļāk iesūcās koksnē.

Patēriņš: 5 -12m2/Ltr. Atkarīgs no koksnes veida. Sausa guļbaļķu mēbele patērēs vairāk, gluda un blīva kokmateriāla virsma patērēs mazāk lineļļu-koka darvu. Katru nākamo eļļošanas  reizi eļļas patēriņš samazināsies.

Sastāvs:  Auksti spiesta linsēklu eļļa,  koka darva, dabīgs šķīdinātājs, cietinātājs un saistvielas.

Uzglabāšana: Ekotep Terasēm iepakojumu glabāt tumšā un vēsā telpā.EkoSolis logo

 Latviski   

 English  

 По-русски  

Tālrunis:

+371 20309009

Esam mainījuši adresi!

Maskavas iela 462, Rīga
(Skatīt kartē)

E-pasts:
arturs@ekosolis.lv