EKOTEP AR PRIEDES DARVU

Pielietojums: Āra darbu guļbūvju sienu, apdares dēļu, žogu, loga rāmju, dārza mēbeļu un citu koka virsmu apstrādei. Dabīgs koka aizsardzības lineļļas-koka darvas produkts, ātri žūst, dziļi iesūcās koka un veido aizsargkārtu. Apstrādātā virsma iegūst dabīgi  caurspīdīgi brūnu toni, produkts izceļ koka struktūru. Koka darva uzlabo koka konservēšanas īpašības, neļaujot attīstīties koksnes noārošām sēnītēm un koksnes trupei.

Piedāvātie Ekotep toņi: Ekotep120 dabīgi gaiši brūns, Ekotep116 dabīgi  brūns, Ekotep170 tumši brūns.

Lietošanas instrukcija: Kokam jābūt sausam un tīram, bez skaidām un putekļiem. Iepakojumu rūpīgi sakratīt.  Eļļu uzklāj uz koka ar otu divas reizes sausos apstākļos pie pozitīvas gaisa temperatūras. Atkārtoti koku eļļo plānā kārtā, ne ātrāk, kā pēc 2 dienām. Eļļotā virsma, atkarībā no gaisa temperatūras, žūst 2-3 diennaktis. Gludām un blīvām (ozols, osis u.c.) kokmateriāla virsmām  pēc otrās eļļošanas reizes noslaucīt  lieko lineļļu-koka darvu, kas nav iesūkusies koksnē. Trešo reizi koku eļļot plānā kārtā pēc gada.

Uzmanību! Eļļotās koksnes  tonis atkarīgs no koksnes ēvelēšanas vai slīpēšanas pakāpes un eļļas iesūkšanas daudzuma koksnē. Raupjāka un/vai vairāk uzsūcoša koksnes virsma būs tumšāka pēc produkta uzklāšanas. Pirmās dienas pēc eļļas uzklāšanas koka virsma būs tumšāka.

Ieteicams: Pēc  guļbūves  konstrukcijas montāžas, apstrādāt baļķus un citus kokmaterialus ar antibakteriālo grunti PRG30. Grunts nodrošina aizsardzību pret koksnes sēnīti un trupi.Eļļot guļbūves baļļus, kad tie ir izžuvuši un apkaltuši (zem 20% mitruma). Pirmajā eļļošanas  reizē eļļu  atšķaidīt ar  20% sveķu terpentīnu . Pirms lietošanas eļļu  sasildīt līdz 40-60°C.  Silta lineļļa-koka darva ar atšķaidīta ar terpentīnu  dziļāk iesūcās koksnē.

Patēriņš: 5-12m2/Ltr. Atkarīgs no koksnes veida. Sauss guļbaļķis patērēs vairāk, gluda un blīva kokmateriāla virsma patērēs mazāk lineļļu-koka darvu. Katru nākamo eļļošanas  reizi eļļas patēriņš samazināsies.

Sastāvs: Auksti spiesta linsēklu eļļa,  koka darva, dabīgs šķīdinātājs un saistvielas.
Uzglabāšana: Ekotep iepakojumu glabāt tumšā un vēsā telpā.

EKOTEP AR PRIEDES DARVU krāsu palete

krāsots uz neēvelēta dēļa (krāsa izteiktāka):

 

EKOTEP AR PRIEDES DARVU krāsots uz ēvelēta dēļa:

 

EKOTEP ar priedes darvu dažādos objektos

Ekotep 120, gads pēc vienas eļļošanas reizes (Garkalne). namdaradarbnica.com

Ekotep 120, gads pēc vienas eļļošanas reizes (Garkalne). namdaradarbnica.com

Ekotep 120, gads pēc vienas eļļošanas reizes (Garkalne). namdaradarbnica.com

Ekotep 120 (Lietuva)

Ekotep 120 (Lietuva)

Ekotep 120 (Lietuva)

Ekotep 120 dabīgi gaiši brūns (Ikšķiles nov.)

Ekotep 115 dabīgi brūns (Garkalnes nov.)

Ekotep 116 dabīgi būns (Neretas nov.)

Ekotep 170 dabīgi tumši brūns (Ikšķiles nov. un Oslo, Norvēģija)

EkoSolis logo

Tagad esam

IKŠĶILĒ!

Tīnūžu šoseja 11A

Ikšķile (karte)

arturs@ekosolis.lv

+371 20309009


 Latviski   

 English  

 По-русски