Ovālā pirts
Ovālā pirts gatavota no kvalitatīva kokmateriāla, stiprināta ar nerūsējošā tērauda stīpām. Inovatīvais ovālās formas risinājums ļauj veidot ērtu, plašu priekštelpu un pērtuvi. Konstrukcijas ārējie izmēri ir 3,70m x 2,30. Pirts priekštelpas soli izvietoti "L" burta formā 1,90m un 1,0m garumā, no ārpuses un iekšpuses atdalot ar augstas kvalitātes Harvia pirts stikla durvīm.

Kā lielāko priekšrocību jāuzsver ovālās pirts pērtuves telpas plašums. Pērtuvē melnalkšņa soli izvietoti "L" burta formā, sniedzot iespēju pērtuvē vienlaicīgi atrasties līdz pat 6 pirts lietotājiem (pieaugušiem cilvēkiem). Pērtuves telpa aprīkota ar Harvia kurtuvi un sertificētu, siltinātu Harvia dūmvadu, kas garantē ugunsdrošu pirts lietošanu.
Praktizējam dažādus krāsns novietošanas risinājumus - labajā vai kreisajā pusē. Attiecīgi pretim krāsnij tiek veidoti pērtuves soli. Starp krāsni un siltināto dūmvadu iespēja ievietot nerūsējošā tērauda ūdens boileri (25 vai 55 ltr). Ventilācijas atveres gala sienās nodrošina gaisa plūsmu. Standarta aprīkojumā pērtuves ārējā sienā tiek iemontēts liels logs.
Zem priekšnama un pērtuves telpas soliem atrodas gaismas lampas.
Jumta pārsegums tiek noklāts ar bitummen šindeļa pārsegumu.
Pirts ārējā daļa tiek apstrādāta ar lineļļas-darvas Ekotep maisījumu.
Kantainā pirts tiek piegādāta samontētā veidā un tiek novietota uz sagatavotiem pamatiem.

Eko Solis pirts aprīkojums nodrošina pilnvērtīgu pēršanās prieku par saprātīgu izcenojumu un garantētiem piegādes termiņiem!

Ovala pirtsmuca mucveida pirts pirtis barrel sauna

EkoSolis logo

Tagad esam

IKŠĶILĒ!

Tīnūžu šoseja 11A

Ikšķile (karte)

arturs@ekosolis.lv

+371 20309009


 Latviski   

 English  

 По-русски