Apkurināms koka kubls 180cm diametrā ar iekšējo malkas krāsni.

Vienlaicīgi var lietot 4 pieaugušie.

Komplektā ietilpst:

  • koka kubls;
  • diametrs - 1,80 m;
  • augstums – 1,10 m;
  • divas nerūsējošā metāla stīpas;
  • malkas krāsns un skurstenis;
  • krāsni norobežojošā sēta;
  • iekšējie soli;
  • ārējie pakāpieni;
  • pārsegums.

 

Koka kubla uzstādīšana,  lietošana un kopšana

* Kublu ieteicams novietot uz cietas un līdzenas virsmas, bruģa, divām brusām, trases vai koka platformas. Vēlams sagatavot ūdens noteces reni.

* Kubla korpusu no ārpuses  nepieciešamas apstrādāt ar lineļļas-koka darvas eļļu. Kubla iekšpusi apstrādāt ar krāsu vai eļļu nav nepieciešams. Kubla iekšpusi, lai aizsargātu pret pelējumu nepieciešams divas reizes gadā apstrādāt (apsmidzināt) ar antibakeriālo grunti PRG30.  Kubla ārpusi ieteicams reizi gadā atkārtoti ieeļļot ar koka darvu.
* Pirmo reizi lietojot kublu iespējamas ūdens sūces. Lai izvairītos no sūcēm, koka kubla korpuss ir iepriekš jāsamitrina, veicinot koka detaļu piebriešanu. Visvieglāk to izdarīt, ar ūdens šļūteni pakāpeniski samitrinot korpusu vai pat vairākas reizes piepildīt kublu ar ūdeni.

* Kubla krāsns kurināšanu uzsāk tikai tad, kad ūdens līmenis ir pilnībā nosedzis krāsniņas korpusu. Par kurināmo izmanto sausu malku vai skaidu briketes. Atkarībā no laika apstākļiem, ar iekšējo malkas krāsniņu ūdens kublā līdz lietošanas temperatūrai 37-40 C uzkarst līdz 2-3 stundu laikā.

* Saglabājiet pārsegumu virs kubla, tas veicinās ātrāku ūdens uzkarsēšanu. Ik pa laikam apmaisiet ūdeni.
* Pirms katras lietošanas reizes nepieciešamas iztīrīt krāsniņu no pelniem un oglēm, skursteni no sodrējiem. Krāsniņas pelno darvas aplikumu var iztīrīt lietojot  automašīnas motora mazgāšanas līdzekli.  Tīra krāsniņa ātrāk uzsildīs ūdeni kublā.

* Vasarā kublā vēlams patstāvīgi uzglabāt ūdeni, lai izvairītos no koka detaļu izžūšanas. Ja kubla korpuss ir izžuvis, un vērojamas lielas ūdens sūces, kubla ūdenī ieberiet smalkas koka skaidas(koka putekļus), tas apturēs sūces. Vasarā karstos laika apstākļos kubla korpusu no ārpuses vēlams periodiski apsmidzināt ar ūdeni.

* Neatstājiet ūdeni kublā pēc lietošanas pie negatīvas temeratūras. Sasalis ledus var bojāt kubla korpusu un to ir grūti atkausēt.

*Pēc lietošanas kublu vēlams iztīrīt ar birsti, lietojot sodas ūdeni.

koka kubli koka ballas balla ekosolis apkurinami kubli kubla

kubls kubla baļļa

Kubls Mazmežotnes muižā

Kubla apstrāde ar darvas eļļu

Papildus iespējams iegādāties arī dažādus aksesuārus - piemēram, glāžu turētāju, ūdens maisāmu airi vai citāda dizaina trepes!

Kublā iespējams iegrebt arī dekoratīvus elementus

kubls kubla baļļa

Kubla apakšpuse

EkoSolis logo

Tagad esam

IKŠĶILĒ!

Tīnūžu šoseja 11A

Ikšķile (karte)

arturs@ekosolis.lv

+371 20309009


 Latviski   

 English  

 По-русски