Apkurināms koka kubls 180cm un 160cm diametrā ar ārējo malkas krāsni

Vienlaicīgi var lietot 6 pieaugušie.

ekosolis apkurinams kubls kubla ar arejo krasni balla

  • koka kubls;
  • diametrs - 1,80m vai 1,60m;
  • augstums – 1,10m;
  • divas nerūsējošā metāla stīpas;
  • ārējā malkas krāsns un skurstenis;
  • iekšējie soli;
  • ārējie pakāpieni;
  • pārsegums.

Koka kubla uzstādīšana,  lietošana un kopšana

Kublu ieteicams novietot uz cietas un līdzenas virsmas, bruģa, divām brusām, trases vai koka platformas. Vēlams sagatavot ūdens noteces reni.

* Kubla korpusu no ārpuses  nepieciešamas apstrādāt ar lineļļas-koka darvas eļļu. Kubla iekšpusi apstrādāt ar krāsu vai eļļu nav nepieciešams. Kubla iekšpusi, lai aizsargātu pret pelējumu nepieciešams divas reizes gadā apstrādāt (apsmidzināt) ar antibakeriālo grunti PRG 30.  Kubla ārpusi ieteicams reizi gadā atkārtoti ieeļļot ar koka darvu.
* Pirmo reizi lietojot kublu iespējamas ūdens sūces. Lai izvairītos no sūcēm, koka kubla korpuss ir iepriekš jāsamitrina, veicinot koka detaļu piebriešanu. Visvieglāk to izdarīt, ar ūdens šļūteni pakāpeniski samitrinot korpusu vai pat vairākas reizes piepildīt kublu ar ūdeni.

* Kubla krāsns kurināšanu uzsāk tikai tad, kad ūdens līmenis ir pilnībā nosedzis krāsniņas korpusu. Par kurināmo izmanto sausu malku vai skaidu briketes. Atkarībā no laika apstākļiem, ar ārējo malkas krāsniņu ūdens kublā līdz lietošanas temperatūrai 37-40C  uzsildās 2 stundu laikā.
* Saglabājiet pārsegumu virs kubla, tas veicinās ātrāku ūdens uzkarsēšanu. Ik pa laikam apmaisiet ūdeni.
* Pirms katras lietošanas reizes nepieciešamas iztīrīt krāsniņu no pelniem un oglēm, skursteni no sodrējiem. Krāsniņas melno darvas aplikumu var iztīrīt lietojot  automašīnas motora mazgāšanas līdzekli. Tīra krāsniņa ātrāk uzsildīs ūdeni kublā.
* Vasarā kublā vēlams patstāvīgi uzglabāt ūdeni, lai izvairītos no koka detaļu izžūšanas. Ja kubla korpuss ir izžuvis, un vērojamas lielas ūdens sūces, kubla ūdenī ieberiet smalkas koka skaidas(koka putekļus), tas apturēs sūces. Vasarā karstos laika apstākļos kubla korpusu no ārpuses vēlams periodiski apsmidzināt ar ūdeni.

* Neatstājiet ūdeni kublā pēc lietošanas pie negatīvas temeratūras. Sasalis ledus var bojāt kubla korpusu un to ir grūti atkausēt.
* Pēc lietošanas kublu vēlams iztīrīt ar birsti, lietojot sodas ūdeni.

Atpūtas parks "Silene". Kubls 200 cm diametrā ar ārējo krāsni, ūdens izolāciju un paplašinātām ārējām trepēm.

Pēc īpaša pasūtījuma iespējams izgatavot arī solus no ārpuses. Krāsots ar EkoSolis lineļļas krāsām. Iespējami dažādi toņi.

Jūrmala. Mini pirts un kubls 160 cm diametrā ar nerūsējošā tērauda ārējo krāsni un cirkulācijas sūkni. Krāsots ar Ekotep 120 lineļļas krāsu.

Izstāde "Dārzs un Flora 2014", Rīga. Kubls 180 cm diametrā ar pelēku ūdens izolācijas materiālu un ārējo krāsni.

Izstāde "Dārzs un Flora 2014", Rīga. Kubls 180 cm diametrā ar pelēku ūdens izolācijas materiālu un ārējo krāsni.

Kubls 180 cm diametrā ar ārējo krāsni un ar EkoSolis terases būvniecību. Ulbroka.

Papildus iespējams iegādāties arī dažādus aksesuārus - piemēram, glāžu turētāju, ūdens maisāmu airi vai citāda dizaina trepes!

Kublā iespējams iegrebt arī dekoratīvus elementus

kubls kubla baļļa

Kubla apakšpuse

EkoSolis logo

Tagad esam

IKŠĶILĒ!

Tīnūžu šoseja 11A

Ikšķile (karte)

arturs@ekosolis.lv

+371 20309009


 Latviski   

 English  

 По-русски