Koka kubls tavai labsajūtai un veselībai

Koka kubls tavai labsajūtai un veselībai

Lielisks veids, kā papildināt jauku vakara pasēdēšanu ar draugiem, ir pelde apsildāmā koka kublā. Šī aktivitāte būs ne tikai jauka laika pavadīšana ģimenes vai draugu lokā, bet arī labs rūdījums veselībai.

Karsēšanās koka kublos jau gadsimtiem ilgi ir iecienīts fizisko un garīgo spēku atjaunošanas process. Kubls ir īpašs, kā mēdz uzskatīt, no japāņiem patapināts pirts veids, ko lieto ārā, svaigā gaisā. Karsta gaisa vietā ķermeņa karsēšanai izmanto 38 – 45 grādu karstu ūdeni. Kā jau jebkurā pirtī, arī kublā cilvēks atjauno un norūda savu ķermeni un attīra garu. Karsēšanās kublā ir efektīvs līdzeklis asinsrites uzlabošanai, tā palīdz ārstēt reimatiskas izcelsmes sāpes, kā arī dažādas nervu sistēmas saslimšanas. Bez tam tā ir vienkārši patīkama un aizraujoša atpūta. Pamēģini, un tu to nekad neaizmirsīsi!

Kādu kublu izdevīgāk iegādāties?

Koka kubli pēdējos gados ir samērā izplatīts Latvijas viesu namu piedāvājums, taču nereti šī viesu namu aktivitāte izmaksā diezgan dārgi. Iegādājies kublu savā īpašumā, un šis lieliskais relaksācijas veids Tev un Tavai ģimenei un viesiem būs allaž pieejams! Turklāt kubla iegāde noteikti nebūs tik dārgs prieks, kā sākotnēji domāts – no uzņēmuma Eko Solis piedāvāto kublu klāsta vispieprasītākais ir kubls 180 cm diametrā, tas maksā 650 latu. Krāsniņa šim kublam projektēta iekšpusē, to ērti uzsildīt un kopt. Kurināšana šim kublam ir 2,5 stundas. Šajā kublā ērti var satilpt četri pieauguši cilvēki.

Kubla izvēlē svarīgi ir apzināties, cik daudz cilvēki to lietos vienlaicīgi un cik daudz laika Jūs vēlaties veltīt kubla ūdens uzsildīšanai. Ja ģimene ir lielāka un nepieciešams kubls, kurā var satilpt vairāk cilvēku, iesakām iegādāties kublu ar ārējo malkas krāsni. Šāds kubls paredzēts sešiem pieaugušiem cilvēkiem, tam ir jaudīga krāsniņa ārpusē un kubls ir 160 cm diametrā. Tā kā šis kubls diametrā ir mazāks, taču krāsniņa tam ir ārpusē, tas arī ātrāk uzsilst- šo kublu nepieciešams kurināt vien pusotru stundu. Šis kubls gan maksās Ls 200 vairāk- kubla cena ir Ls 850.

Kā kopt kublu?

Kubla uzstādīšana un kopšana ir vienkārša un neprasa daudz laika un resursu. Krāsniņu ir viegli iekurināt un tīrīt. Lai kubls nepelētu, kublu rūpīgi jānodarvo no ārpuses, īpaši grīdas daļu. Iekšpusi ieteicams reizi gadā apstrādāt ar pretsēnīšu līdzekli. Vasarā vēlams pārsvarā ūdeni turēt kublā, ziemā - uzglabāt bez ūdens. Ja kubls pamatīgi izkaltis un tam radušās sūces, ieberiet kublā smalkas, pulverveida skaidas, kas sūces apturēs. Ievērojot šādus vienkāršus, tomēr nozīmīgus ieteikumus, kubls jums kalpos ilgus gadus un sagādās daudz patīkamus mirkļus ģimenes un draugu lokā.

Patīkamu atpūtu kublā!

EkoSolis logo

+371 20309009

Maskavas iela 462, Rīga (karte)

arturs@ekosolis.lv


 Latviski   

 English  

 По-русски